Bohemia  2
England United FC  2

Ani ve druhém utkání sezóny se nám příliš nedařilo, od začátku zápasu nás England United mírně tlačil a většinu osobních soubojů vyhrával. Přesto jsme šli po akci Honzy Šternera s Tomášem Chalupou do vedení 1:0, v tuto chvíli jsme si mysleli, že by to mohl být dobrý impuls a jisté zklidnění naší hry. Bohužel Englandu se podařilo během minuty vyrovnat a až do konce poločasu úspěšně rozbíjet naší hru. Poločas skončil za stavu 1:1.

Během přestávky jsme si vytýkali špatný přechod z obrany do útoku, málo pohybu, zbytečně mnoho balónů vzduchem a absenci jakékoliv kombinace. Bohužel zůstalo jen u slov a křeč pokračovala i v druhém poločase. England vycítil, že by si mohl po loňském debaklu spravit reputaci a dnes na zárubovce naplno bodovat. Snaha Englandu přinesla ovoce krátce po přestávce, kdy po fatální chybě v rozehrávce soupeř nedává Kubátovi šanci, England se ujímá vedení 1:2.

Prakticky ihned po obdrženém gólu jsme přeskupili řady a začali hrát více ofenzivněji, výsledek se začal pomalu dostavovat, najednou se objevila kombinace a začali jsme se dostávat do šancí. Pár minut před koncem se povedlo skórovat Martinu Havelkovi po akci s Honzou Levým, který jako jeden z mála odehrál dobré utkání, 2:2.

V dalších minutách jsme dost netakticky chtěli strhnout vedení na svou stranu a stále hráli velmi otevřenou hru, paradoxně to však byli hosté, kdo si vytvořil pár tutových šancí, v této fázi zápasu za nás držel a nakonec i udržel bod za remízu Petr Kubát, který stejně jako před týdnem potvrzuje své kvality.

Kubát Petr

Petr opět skvěle likvidoval šance soupeře a byl jistotou v zadních řadách Bohemie. Je skvělé mít takového brankáře. V letošní sezóně byl vždy vyhlášen mužem zápasu, což vypovídá o jeho postavení v týmu.