Grinders FC  3
Bohemia  3

Jelikož vlastní komentář nemáme, připojujeme komentář ze stránek soupeře.

Grinders FC:
Případný zisk dvou bodů by byl pro oba týmy důležitým krokem v boji o udržení ve třetí lize, a proto zápas začal velice opatrně a oba týmy se soustředily hlavně na obranu. Bohemia se v první půli nedostala do bezprostřední blízkosti branky a hrozila nebezpečnými střelami z větší vzdálenosti. My jsme zahrozili šancí Valtera po kombinaci na jeden dotek a dvěmi neproměněnými loženkami Svobody. Opatrně hraná první půle skončila bez branek. Ve druhé půli šla Bohemia do vedení a to když se v rozehrávce nedohodl Svoboda se Starečkem, míč se odrazil k osamocenému soupeři a ten bombou mezi nohy golmana rozvlnil síť - 0:1. Odpověď byla ale velice rychlá, hned z protiútoku po rozehrání překonal golmana Bohemie nadvakrát Dvořák M. - 1:1. Rychlé vyrovnání nás trochu nabudilo a dostali jsme se do několika slibných šancí, z nichž většinu pochytal golman a když už byl překonán, tak mu pomohla branková konstrukce. "Nedáš dostaneš" - udeřilo na druhé straně. To když se hráč Bohemie dostal přes dva naše obránce z čehož vznikla situace dva na jednoho a v té se soupeř nemýlil - 1:2. Ve snaze vyrovnat jsme se po zakončené akci nestihli vrátit a opět jsme soupeři nabídli možnost přečíslení. S tím Bohemia neměla problém a trestala - 1:3. V tom momentě zbývalo do konce zápasu 7 minut a zdálo se být rozhodnuto. Ale po špatných zkušenostach z posledních dvou zápasů jsme nesložili zbraně a byla to naopak Bohemia, která přestala hrát a uchýlila se k zakopávání míče. Na autové vhazování Dvořáka M. si do vápna naběhl Stareček a střelou z první snížil - 2:3. V poslední minutě si Stareček a Dvořák M. vyměnili ve stejné situaci role a druhý jmenovaný hlavou vyrovnal - 3:3. Během zbývající půlminuty už se nic nestalo. V závěru zápasu jsme vyválčili bod a udrželi si tak lepší výchozí pozici do závěrečných kol sezony.

Levý Jan

Proč se nejlepší střelec Bohemie všech dob stal nejlepším hráčem tohoto utkání zodpoví při nejbližší příležitosti kapitán mužstva...