Vysočany B  1
Bohemia  1

Perfektní obranný výkon. Bohemia dorazila jen v 8mi lidech a proti mladému mužstvu z Vysočan se rozhodla bránit a trpělivě vyčkávat na brejky.

Domácí byli fotbalovější a měli územní převahu, na vyložené šance však o fous vyhrála Bohemia, která se dokonce pár minut před koncem dostala do vedení poté co Junior předvedl famózní výpad, předložil míč Dušánkovi, který nezaváhal, položil si gólmana a v klidu skóroval, 1:0.

Radost Bohemie trvala snad jen dvě minuty, co se k míči lehce za vápnem dostal nejtěžší a zároveň největší uplakánek domácích, který vyslal směšnou střelu někam na rohový praporek, bohužel však trefil Juniora do nohy a míč se odrazil Kubimu mezi nohy, 1:1. Inu nedá se svítit, štěstí nám až tolik nepřálo, ale remíza je zaslouženým výsledkem tohoto utkání.

Kubát Petr

Kubi pochytal hromadu tutovek, kryl i nebezpečné střely ze střední vzdálenosti, dnes si zachytal, zalítal a bylo vidět že ho to baví.

Jen ty výkopy stály za hovno (jako vždy).