Bohemia  3
Zelená liška juniors  2

Start do prvního zápasu sezóny Jaro 2005 se nám příliš nevydařil a hned v úvodu se junioři 2x dostali do situace face to face s Petrem Kubátem, ten však oba nájezdy s troškou štěstí zlikvidoval. Prakticky v celé první půli jsme se nemohli "chytnout" a začít hrát svoji kombinační hru. Při pozápasovém hodnocení jsme dospěli k názoru, že nám to soupeř nedovolil, jelikož měl ve svých řadách větší individuality a souboje jeden na jednoho uprostřed hřiště s přehledem vyhrával. Nicméně byli jsme to my, kdo po závaru Tylinger, Havelka M. před brankou juniorky šel do vedení a ukončili jsme tak první utrápený poločas za stavu 1:0.

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, juniorka stále nebezpečně dorážela a Petr Kubát několikrát musel hasit nebezpečné střely hbitých soupeřů. Ale jak už to tak bývá přišel trest na druhé straně hřiště, Martin Havelka po skvělé asistenci Dana Riedla hlavou nekompromisně skóruje na 2:0, lišky zezelenaly... Bohužel do lišek jako když střelí, najednou jim začala vycházet mezihra a opět nebezpečně okupovaly naši svatyni. Liškám se podařilo vsítit dva góly a vyrovnat tak skóre zápasu (jeden z gólů padl po parádně rozehraném přímém kopu). Mladíci opět ucítili šanci na vítězství a chtěli se o ni i poprat, v závěru utkání však lišácky skóruje Honza Levý po asistenci Honzy Šternera a definitivně tak posílá Zelenou lišku v rudých dresech zpátky na pankrácké sídliště s prohrou 3:2...

Havelka Martin

Vyjímečně vyhlašujeme na tomto místě hned dva hráče, oba jsou zde za neuvěřitelné obranné zákroky, Petr bezpečně likvidoval nájezdy soupeře a Martin kromě hromady vypíchnutých míčů vstřelil první dvě branky Bohemie.