Drsný šrouby  0
Bohemia  14

Bohemia přijela na Tempo opět v silné sestavě, chyběli pouze dva hráči. Omluvený Martin Zeman a druhý gólman Petr Krákora. Docházkový průměr tak stoupl na fantastických 6,08 utkání ze 7mi možných. A kdybychom nezapočítávali náhradního brankáře, dostaneme se na 6,5! Na druhou stranu tým bude muset zaplatit za druhého gólmana startovné ;o)

Bohemia potřebovala zvítězit, vybudovat si náskok před týmy, které se poperou o udržení v soutěži a stáhnout ztrátu na soupeře před sebou. Nemá smysl se plácat po zádech, popisovat v tomto komentáři jak senzačně Bohemia hrála, jak rozcupovala soupeře a jak střílela góly... Proto uvedeme pouze krátký komentář ze stránek soupeře:

18. května bude navždy den smutku. Tento den v trhlo vojsko Roztyl do obrany Drsných šroubů a udělalo z nich neškodné železné špony. Špony se jen s ostudou odkutálely domů. Po prvním poločase 0:5. V kabině byl humbuk, ale v druhé části to bylo ještě horší. Šroubáci byli opracovávány hodně ostrou frézou. Zatím je rekord v nestřelení gólu z podzimu 2004 nepřekonán. Tenkrát to bylo 200.minut. To už se však v příštím utkání může změnit. Nastříhané špony k tomu mají hodně blízko.

10. gól pro tandem Levý - Brabec T.
2. utkání ve kterém dal hráč 6 gólů (vše Tomáš Brabec v této sezoně)

Kubát Petr

Vyhlásit nejlepšího hráče v tomto zápase bylo opravdu těžké... Tentokrát nerozhodovaly vstřelené branky ani asistence, nejlepším hráčem se stal Honza Levý, který tradičně hýřil velkou aktivitou a na co sáhl to se mu povedlo. Díky perfektnímu pohybu ho bylo plné hřiště a byl velmi často vidět. Na druhé straně Petr nebyl vidět skoro vůbec. Utkání prakticky jen prostál v brance, když se však soupeř dostal do šance, zakročil. Petr vychytal první nulu v sezoně, celkově pak svou třináctou...