Bohemia  6(k)
K.T.S. FC  0

Chlapci, i když předjímám závěr disciplinární komise, myslím, že je vlastně rozhodnuto o kontumaci. Což znamená, že zápas se vlastně nehrál a nebude tak započítán do žádné statistiky (ani góly ani účast ani karty). Jen pro Vaši informaci uvádím střelce a karetní hříšníky:

20.min. Havelka P. - Riedl 1:0
25.min. Havelka M. - bez asistence
55.min. Havelka P. - Šterner J. 3:6

ŽK - Riedl, Mrozek

Co se týče vlastního zápasu, tak v první půli měly oba celky obrovské příležitosti a remíza 8:8 by asi byla zpravedlivá, nicméně my vedli 2:0. Hned na začátku druhé půle jsme zakiksovali a dostali gól. Bohužel nás to úplně paralyzovalo a hned jsme inkasovali ještě dvakrát, najednou jsme prohrávali 2:3. Soupeř byl v tu chvíli o dvě třídy lepším mužstvem. Po inkasované brance na 2:4 nás od dalšího jasného debaklu zachránil kapitán kontrolou registračních průkazů, kde jeden ze soupeřů neznal své datum narození. Úsměvné je to, že to nebyl žádný klíčový hráč (spíše naopak)...