Gladiators Beroun  4
Bohemia  4

I přes nepříznivé počasí se Bohemia sešla ve čtyřech lidech na střídání, v tomto směru překvapil zejména teplomilný Petr Havelka. V samotném utkání již Bohemii šlo jen o konečné umístění v tabulce, zatímco Gladiátoři potřebovali k záchraně páté ligy zvítězit a dále čekat na výsledek Blesku. (pozn.aut.: Blesk porazil v 11. kole Jawa Team 5:4)

Gladiátoři Bohemii již před utkáním varoval, že do zápasu i přes jen teoretickou naději hodlá jít naplno, ale fér. "Varování" se naplnilo, hra byla sice vyrovnaná se šancemi na obou stranách, nicméně produktivní byli pouze Gladiátoři a poměrně rychle a snadno se ujali dvoubrankového vedení. Gladiátorům se v útočné fázi velmi dařilo, do čeho kopli to skončilo v síti, 0:1, 0:2.

Pak si však poprvé v utkání vzal slovo Tomáš Brabec a po získání míče parádní střelou vsítil první gól Bohemie, 1:2. Po několika střelách do tyčí (na obou stranách) se z ostrého úhlu prosadil další tvrdý střelec Bohemie Honza "dlouhé bidlo" Šterner, kterého do zakončení vyslal Martin "bidlo ohřívač" Havelka, 2:2.

Tímto výsledkem skončil i celý první poločas krásného otevřeného utkání. Obě mužstva měla spoustu šancí, nastřelené tyče se snad ani nedají spočítat, rovněž se hrálo v rovině fair play, sudí opravdu neměl mnoho práce a viděl krásných 30min. kvalitní hanspaulky. Do druhého poločasu chtěla Bohemia vlétnout, ujmout se vedení a dotáhnout utkání k vítěznému konci.

Bohužel se opět prosazovali Gladiátoři a to s lehkostí sobě vlastní... Ujali se znovu vedení, zatím jen 2:3.

Brabec Tomáš

Tomáš dal tři góly a naprosto zaslouženě se stal ústřední postavou celého utkání. Jeho velkou zbraní je umístěná tvrdá střela ze střední vzdálenosti. Škoda jen, že se mu nepovedlo přidat ještě jeden zásah, asi by rozhodl o vítězství. Tomáš zkompletovat již čtvrtý hattrick v dresu Bohemie. Rovněž si ještě vylepšil statistiku kanadského bodování na úžasných 11+4, pochopitelně sledovanou tabulku vyhrál.