Přátelák s Gee Gee Olives skončil naším vítězstvím 4:2 (3:0), když góly stříleli Brabec M., Havelka M., Levý, Riedl. První poločas jsme odehráli celkem přesvědčivě, soupeře jsme nepustili do žádné větší šance a sami jsme hned v úvodu 2x orazítkovali tyč soupeřovy branky. Nakonec poločas skončil 2:0, když naše přečíslení přetavili v góly Michal Brabec a Honza Levý. Druhá půla začala smolně, Honza Levý si v první půli natáhl sval a tak po několika minutách odstoupil ze zápasu. Olivy zlepšily pohyb a dostaly se do několika nebezpečných šancí, z nichž dvě využily. Zápas tak skončil po průběhu 1:0, 2:0, 3:0, 3:1, 4:1, 4:2. Po utkání jsme totálně vyhořeli v penaltovém rozstřelu, z osmi penalt jsme proměnili pouze tři (nováček Petr Volf a zkušenostmi ošlehaní lišáci Kubát Petr a Mrozek Dušan byli jedinými úspěšnými exekutory). Kapitán mužstva po utkání náš výkon okomentoval: "Na to, že jsme se sešli po pěti měsících to nebylo špatné..."