V neděli jsme odehráli na Tempu přátelské utkání s týmem Herta ZMZ, který v sezoně jaro 2007 sestoupil z druhé ligy. Bohužel jsme se sešli jen v počtu 6ti hráčů a nastoupili tak bez střídání. Což kapitán Riedl v diskuzi patřičně okomentoval...

Poločas 3:2, celkový výsledek 5:7 pro Hertu ZMZ. Herta byla o třídu lépe technicky a fyzicky vybavená, mírně však Bohemii podcenila, která zejména v první půli tvrdě trestala soupeřovy chyby. Ve druhém poločase však Bohemii došel dech a fyzicky zcela odpadla. Přesto se jí dařilo střelecky a Hertu v tomto směru řádně pozlobila. Konečný výsledek se zrodil v posledních sedmi minutách, kdy Herta vstřelila vyčerpanému soupeři 3 góly. Góly v utkání (za Bohemii):

1:0 Havelka P. - Zeman
2:0 Brabec M. - Riedl
3:1 Brabec M. - Mrozek
4:4 Brabec M. - Zeman
5:4 Riedl - Krákora