Sokol Vysočany B  2
Bohemia  6

Komentář

Sestava pro utkání nebyla do poslední chvíle známa, spekulovalo se zda do hry zasáhnou zranění Dáňa a Junior, otazník visel nad příchodem Zemči, který si plnil pracovní povinnosti. Nakonec Dan i Junior nastoupili a nesmazatelně se zapsali do statistik.

Před utkáním Dudu oznámil týmu, že další vstřelená branka bude znamenat 1000. gól v historii klubu, což u hráčů vzbudilo velký rozruch. Zejména Hafan spekuloval komu by jubilejní gól nejvíce slušel, vycházelo mu to na Dáňu.

Utkání začalo skvostně, na časomíře neuběhlo ani pět minut a Hafan prudkou křižnou přihrávkou vybídl ke skórování Dáňu, který se nemýlil a poslal míč pod břevno, 1:0 ! Chvíli se nehrálo, Hafan nemohl uvěřit, že se mu proroctví vydařilo. Dáňa zase celou dobu něco hulákal, nikdo mu však nerozuměl...

Na soupisce Vysočan se v útoku objevila i zástupkyně něžného pohlaví, která se snažila zlobit obranu Bohemie. Marně, u míče byla vždy později, sice o prsa, ale později. Toho si nejvíce užíval Kubi, evidentně schválně vybíhal pozdě, aby mohl do soupeřky prudce narážet... ale to je asi na trochu jiný příběh...

Druhý gól utkání vstřelil Bróňa poté co se k němu míč dokutálel od Dáni a on jej kolenem dorazil do branky, 2:0 !

Najednou se nad Zákostelní prudce zatáhlo, zvedl se vítr, koruny stromů lemující hřiště lízaly hrací plochu, pak vše utichlo a právě v tuto chvíli udeřil soupeř, když mezi nohama prostřelil Kubiho 3:2 !

Bohemii zachránil až Junior, který poručil dešti i větru a línou střelou nastolil polojasno 4:2 !

Definitivní jasno vykouzlil na obloze Dudu, který si naběhl na aut Šternyho, střihl nůžkami a o hlavu soupeře poslal míč do sítě, 5:2 !

Za jasného počasí se hraje dobře i Alešovi, který dal nejvíc nefér branku historie klubu, místo toho aby se vyhnul Brábově patičce a nechal ji došourat do branky, zasáhl... 6:2 !

Bohemia zaslouženě zvítězila, soupeř prohru přijal se ctí, sudí neměl s utkáním vůbec žádnou práci, takže vše OK.

Děkujeme Sokolu za hru!

Soupiska

  • KapitánRiedl Dan
  • BrankářKubát Petr
  • Brabec Michal
  • Brabec Tomáš
  • Chalupa Tomáš
  • Havelka Martin
  • Mrozek Dušan
  • Šterner Jan
  • Tylinger Aleš

Góly

1:0 - Riedl (Havelka M.)
2:0 - Chalupa (Riedl)
3:1 - Brabec T. (Havelka M.)
4:2 - Brabec T. (Chalupa)
5:2 - Mrozek D. (Šterner J.)
6:2 - Tylinger (Brabec M.)

Karty

-

Muž zápasu

Chalupa Tomáš

Chalupa Tomáš

Tomáš předvedl precizní defenzivní výkon opepřený gólem a asistencí, na hřišti patřil k nejlepším a k nejzodpovědnějším, proto také v této anketě zvítězil.

Počet zobrazení

Poslední zobrazení
První zobrazení

Počet zobrazení
Registrovaní: 0x
Celkem: 0x

Čtenáři
Registrovaní: 0
Celkem: 0

Facebook